LANmanage
Henkilöstö
  • Pikkarainen Pertti

    CEO Espoo pertti.pikkarainen@lanwan.fi Puh.0500 511 467
  • Hautakangas Jukka

    CTO Espoo jukka.hautakangas@lanwan.fi Puh.0500 436 023
  • Juntunen Raija-Liisa

    CFO Espoo raija-liisa.juntunen@lanwan.fi Puh.040 139 4976
  • Pasanen Juha

    Head of Development, Regional Director Oulu juha.pasanen@lanwan.fi Puh.0500 686 706
  • Söderblom Marcus

    Technical Marketing Director Espoo marcus.soderblom@lanwan.fi Puh.044 355 9859
  • Aminoff Markku

    Sales Account Manager Espoo markku.aminoff@lanwan.fi Puh.040 350 0709
  • Heikkinen Markku

    Solution Sales Manager Espoo markku.heikkinen@lanwan.fi Puh.0500 515 989
  • Heikkinen Tuomo

    Regional Director Espoo tuomo.heikkinen@lanwan.fi Puh.050 581 0860
  • Huuskonen Petri

    Account Manager Kuopio petri.huuskonen@lanwan.fi Puh.050 366 0795
  • Janhunen Jari

    Account Manager Kotka jari.janhunen@lanwan.fi Puh.050 556 1468
  • Janhunen Mika

    Sales Account Manager Espoo mika.janhunen@lanwan.fi Puh.050 323 2598
  • Karvonen Jarno

    Account Manager Oulu jarno.karvonen@lanwan.fi Puh.045 657 6074
  • Korpierkki Olli

    Account Manager Oulu olli.korpierkki@lanwan.fi Puh.050 355 7906
  • Kylli Kari

    Account Manager Kuusamo kari.kylli@lanwan.fi Puh.050 547 4865
  • Mäkelä Jouni

    Sales Account Manager Lahti jouni.makela@lanwan.fi Puh.050 559 3355
  • Määttä Tuomas

    Sales Account Manager Espoo tuomas.maatta@lanwan.fi Puh.041 459 0347
  • Pasanen Juha

    Head of Development, Regional Director Oulu juha.pasanen@lanwan.fi Puh.0500 686 706
  • Regnell Jukka

    Account Manager Tampere jukka.regnell@lanwan.fi Puh.050 408 6106
  • Riikonen Harri

    Solution Sales Manager Espoo harri.riikonen@lanwan.fi Puh.050 382 6655
  • Tamminen Tuomo

    Regional Director Lahti tuomo.tamminen@lanwan.fi Puh.050 557 8664
  • Ollikainen Timo

    Marketing Manager Espoo timo.ollikainen@lanwan.fi Puh.040 139 4986
  • Söderblom Marcus

    Technical Marketing Director Espoo marcus.soderblom@lanwan.fi Puh.044 355 9859

Johto

 

Myynti